Ułatwienia dostępu

Program na nowy sezon artystyczny został ogłoszony

Dzień przed ostatnim koncertem 46. sezonu artystycznego ogłosiliśmy program na sezon 2024/2025. Prezentacja planowanych koncertów i projektów odbyła się podczas konferencji prasowej – 20 czerwca w sali konferencyjnej Filharmonii Sudeckiej.

W konferencji wzięli udział: Agnieszka Franków-Żelazny – dyrektor Filharmonii, Anna Osowska-Kud i Dorota Graca-Kosek – koncertmistrzynie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej, Grzegorz Mondry – dyrektor artystyczny Festiwalu Brass Plus oraz waltornista naszej orkiestry oraz Katarzyna Radoń zajmująca się projektami edukacyjnymi filharmonii.

Nasz nowy, 47. sezon artystyczny w dużej części będzie kontynuacją założeń programowych poprzedniego sezonu, pojawią się też jednak zupełnie nowe cykle i projekty. Zachęcamy do zapoznania się ze SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMEM KONCERTÓW.

Bilety na nowy sezon można zakupić od 21 czerwca 2024 r. w kasie biletowej Filharmonii Sudeckiej oraz w bileterii online www.bilety.filharmoniasudecka.pl. Abonamenty są do nabycia wyłącznie w kasie biletowej, również od 21 czerwca 2024 r. Do wyboru są:
ABONAMENT INDYWIDUALNY PLATYNOWY – przy zakupie biletów na wszystkie koncerty, z wyjątkiem koncertów edukacyjnych – rabat 30%
ABONAMENT INDYWIDUALNY ZŁOTY – przy zakupie biletów na 20 i więcej wybranych, różnych koncertów – rabat 20%
ABONAMENT INDYWIDUALNY SREBRNY – przy zakupie biletów na 15 do 19 wybranych, różnych koncertów – rabat 15%
ABONAMENT INDYWIDUALNY BRĄZOWY – przy zakupie biletów na 10 do 14 wybranych, różnych koncertów – rabat 10%
ABONAMENT na KONCERTY FAMILIJNE – koszt 180 zł