Zapraszamy na 21. Festiwal Księżnej Daisy

Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu została organizatorem Festiwalu Księżnej Daisy. Na jego dwudziestą pierwszą edycję zapraszamy w dniach 27-30 czerwca 2024. W programie festiwalu znajdzie się 8 wydarzeń kulturalnych – 5 koncertów, 2 pokazy teatralne oraz spotkanie z Markiem Brachą i Michałem Brulińskim, będące prelekcją na temat fortepianu historycznego. Wydarzenia festiwalowe odbywać się będą w Filharmonii Sudeckiej, Kościele Zbawiciela w Wałbrzychu, Sali Maksymiliana w Zamku Książ i Kinie Zdrowie w Sokołowsku.

PROGRAM FESTIWALU

Partnerami Festiwalu są: Zamek Książ w Wałbrzychu, Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wałbrzychu, Fundacja Sztuki Współczesnej IN SITU.
Festiwal finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Gminy Wałbrzych.