Ułatwienia dostępu

Repertuar Filharmonii Sudeckiej

Views Navigation

Event Views Navigation

Today

Filharmonia Sudecka zaprasza zarówno dorosłych, jak i młodszych widzów na na wyjątkowe koncerty wykonane przez niezwykle twórczych i doświadczonych artystów. Bogaty repertuar obejmuje wiele znanych tytułów, które są niezwykle cenione zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zachęcamy do regularnego śledzenia repertuaru Filharmonii Sudeckiej, który jest na bieżąco aktualizowany. Dzięki temu nigdy nie pominiesz najciekawszych projektów.

Co możemy znaleźć w programie Filharmonii Sudeckiej?

Program Filharmonii Sudeckiej obejmuje zarówno wydarzenia cykliczne, jak i okazjonalne. Są one przygotowywane przez naszą orkiestrę, jak i zewnętrznych artystów odwiedzających Wałbrzych. Repertuar obejmuje zarówno dobrze znane tytuły, jak i te, które są mniej rozpoznawalne. Systematyczne śledzenie wydarzeń organizowanych przez Filharmonię Sudecką sprawi, że będziesz na bieżąco z najnowszymi programami.

Filharmonia w Wałbrzychu – repertuar dla każdego

Filharmonia Sudecka organizuje cykliczne wydarzenia, takie jak Poranki Muzyczne dla szkół i przedszkoli. Są one przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz uczniów klas 1-4. Dzięki takim spotkaniom maluchy mają okazję zapoznać się z fascynującym światem muzyki oraz bliżej poznać jej tajniki. Artyści prowadzący wydarzenia przekazują wiedzę w przystępny sposób, a także uczą najmłodszych tego, jak zachować się w filharmonii i innych instytucjach kultury. W roku szkolnym 2023/2024 spotkania są poświęcone muzyce ilustracyjnej, a każdy poranek to okazja do spotkania z innymi znanymi oraz wartościowymi utworami.

W Filharmonii Sudeckiej cyklicznie są także organizowane Koncerty Familijne. Są to wydarzenia przeznaczone dla całych rodzin odbywające się w wybrane niedziele o godz. 11:00. Koncerty trwają 60 minut, a oprócz orkiestry oraz zaproszonych gości do aktywnego udziału są angażowani także widzowie. Prowadzący spotkania dodatkowo przedstawia ciekawostki oraz historię każdego dzieła muzycznego, co jest niesamowitą podróżą przez sztukę. Podczas Koncertów Familijnych widzowie mogą usłyszeć dobrze znane piosenki z bajek oraz filmów, a także utwory muzyki klasycznej. Wydarzenia te są skierowane przede wszystkim do dzieci oraz ich rodziców, dziadków, wujków oraz innych członków rodziny, którzy pragną wspaniale bawić się z najmłodszymi.

Repertuar Filharmonii Sudeckiej – dla wymagających słuchaczy

Filharmonia Sudecka zaprasza wszystkich, którzy pragną nieco bliżej poznać fascynujący świat muzyki. Repertuar przygotowywany jest z wyprzedzeniem, a także na bieżąco aktualizowany. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych m.in. na występy kolędowe oraz koncert sylwestrowy. Organizujemy również wydarzenia tematyczne, takie jak m.in. Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet czy Dzień Matki i Ojca. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym repertuarem Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu oraz zakupu biletów w naszym systemie on-line.

Wizyta u nas będzie z pewnością niezapomnianym wydarzeniem dla każdego, kto fascynuje się światem muzyki i chce bliżej zapoznać się z najpiękniejszymi utworami z całego świata.