Ułatwienia dostępu

Loading Events

« All Events

21. Festiwal Księżnej Daisy: Mój boski rozwód – pokaz teatralny

29 czerwca - 12:00

29.06.2024, godz. 12:00
Kino Zdrowie, Sokołowsko
Pokaz teatralny: Mój boski rozwód – Aneta Todorczuk

Monodram autorstwa Geraldine Aron (tłum. Anna Wołek, Krystyna Podleska; muz. Michał Lamża; sł. Aneta Todorczuk)

Wykonawcy:
Aneta Todorczuk – aktorka
Anna Gryszkówna – reżyser
Marta Jachnik – II reżyser
Piotr Socha – reżyser światła

Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka właśnie wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać „Milionerów” niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą, jaką w tej sytuacji usłyszałaś od „przyjaciółki”, to – SCHUDNIJ! No żesz!… Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą, czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu.

Angela i Prozak to ludzko-psia, cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki. Historię rozwodu i budowania życia na nowo. Historię, w której przejrzeć będziecie się mogli jak w krzywym zwierciadle, pozwalając sobie z dystansem podsumować własne życiowe wtopy i sukcesy. Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko-kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.

„Mój boski rozwód” – ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnymi, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu. Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów.

Czas trwania: 90 minut
Ceny biletów: 50 / 30 zł

 

Details

Date:
29 czerwca
Time:
12:00

Location

Sokołowsko, Kino Zdrowie
Główna 36
Sokołowsko, 58-351
+ Google Map